Fajn bývanie mi poskytlo istotu, že môj výber bytu je pre mňa výhodný.
Vďaka FAJN BÝVANIU som za ušetrené peniaze zrekonštruoval v byte čo bolo treba.
Netušila som, čo riskujem, ak nemám pri kúpe nehnuteľnosti právnika na svojej strane.
Vyhľadávanie
-
-
MEŠTIANSKY DOM: Hlavná ul. - historické centrum Prešova - INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ
Cena:
626 000,00 €
Kraj:Prešovský kraj
Okres:Prešov
Obec:Prešov
Ulica:Hlavná
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:0
Úžitková plocha:640 m2
Plocha pozemku:188 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 591

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj meštiansky dom v historickom centre mesta Prešov na pešej zóne – Hlavná ulica, na pozemku o výmere 188 m2. Jedná sa o radovo stojaci rodinný dom so vstupom na pozemok z 2 strán, z Hlavnej aj Jarkovej ulice. K domu prislúchajú 2 parkovacie miesta za rampou na fotobunku s možnosťou otvárania pomocou mobilného telefónu.

Pre lepšiu predstavu si prezrite 3D virtuálnu prehliadku celej nehnuteľnosti cez link:

https://my.matterport.com/show/?m=S1MU1xsaaZ8

Skvelá INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ. Bývanie vo veľkometrážnom byte s patinou starých čias v centre mesta na 1. poschodí + v podkroví a prenájom priestorov v suteréne a na prízemí komerčným prevádzkam.

Zastavaná plocha: 188 m2
Úžitková plocha: 640 m2

ČLENENIE DOMU:
• suterén 165 m2 – kompletne podpivničený. Začatá rekonštrukcia, osekané omietky až do tehly. Možnosť využitia na štýlovú piváreň, vináreň alebo kaviareň.
• prízemie 165 m2 – kompletne zrekonštruované (sadrové omietky, keramická dlažba, drevené okná a dvere s izolačným trojsklom, vymenené elektrické rozvody a kúrenie). Pozostáva z chodby/podbránia a 2 samostatných komerčných priestorov s vlastným kúrením, toaletami, poplašným a kamerovým systémom. V priestoroch s výkladmi na Hlavnú ulicu fungujúca zabehnutá predajňa liehovín. Prevádzka s oknami na Jarkovú ulicu poslúži ako realitná/cestovná/advokátska kancelária alebo obchodný priestor, predtým obchod s odevmi.
• 1. nadzemné podlažie 190 m2 – začatá rekonštrukcia, osekané omietky až do tehly. Možnosť využitia ako priestranný byt alebo ateliér v centre mesta, prípadne realizácia dvoch 2 izbových bytov s veľkorysou výmerou alebo ďalšie komerčné prevádzky.
• podkrovie 120 m2 – otvorený „vzdušný“ priestor. Bytová jednotka alebo komerčný priestor.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete:
• mestský vodovod,
• kanalizácia,
• elektrická energia,
• plynová prípojka,
• internet.

KONŠTRUKCIA DOMU:
Základy sú kamenné, zvislé múry sú kombinované z tehál a kameňa v hrúbke 500 – 600 mm. Stropná konštrukcia nad suterénom, prízemím a poschodím je klenbová tehlová, klampiarske konštrukcie sú z pozinkovaného plechu. Okná a dvere sú drevené s izolačným sklom. Strecha rodinného domu je sedlová s betónovou krytinou.

LOKALITA:
Nehnuteľnosť je súčasťou obytnej a obchodnej zóny na Hlavnej ulici v Prešove s výbornou občianskou vybavenosťou ako sú školy, škôlky, OC NOVUM, obchody, úrady, banky, reštaurácie, kostoly, divadlo, zdravotnícke zariadenia, lekárne, oddychové zóny - Záhrada umenia, Kmeťovo stromoradie.

Historické centrum mesta Prešov, PEŠI SA DÁ VYBAVIŤ VŠETKO.

CENA:
Cena domu je 626.000,00 EUR vrátane kompletného právneho servisu, správnych poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckych práv a provízie realitnej kancelárie.

Možnosť kúpy aj prostredníctvom hypotekárneho úveru s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárii.

Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky, Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0915 848 719. František Haľko FAJN BÝVANIE, s.r.o.

Virtuálna prehliadka:

Maklér:

makler
František Haľko
0915 848 719

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.