Fajn bývanie mi poskytlo istotu, že môj výber bytu je pre mňa výhodný.
Vďaka FAJN BÝVANIU som za ušetrené peniaze zrekonštruoval v byte čo bolo treba.
Netušila som, čo riskujem, ak nemám pri kúpe nehnuteľnosti právnika na svojej strane.
Vyhľadávanie
-
-
starší gazdovský dom s krásnou záhradou - DEBRAĎ
Cena:
54 000,00 €
Kraj:Košický kraj
Okres:Košice - okolie
Obec:Debraď
Ulica:Debraď
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:0
Úžitková plocha:237 m2
Plocha pozemku:831 m2
Energ. certifikát:neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 587

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok so starším gazdovským domom v malebnej obci DEBRAĎ. Ideálna ponuka pre ľudí, ktorí hľadajú a ocenia chalupu, víkendový domček alebo pozemok v pokojnej dedinke mimo ruchu ciest a bez svetelného smogu. Ak sa nebojíte manuálnej práce na dome, odmenou Vám bude zmysluplne trávený čas v lone prírody v komunite podobne zmýšľajúcich budúcich priateľov.

Pozemok s rozlohou 831 m2 je situovaný v intraviláne obce Debraď, v jej kľudnej časti. Časť pozemku, na ktorej sa nachádza starší gazdovský dom so súpisným číslom a samostatná garáž, je rovinatý. Udržiavaná záhrada za domom s množstvom ovocných strom, kríkov a ozdobných drevín je mierne svahovitého charakteru. Celý pozemok je komplet oplotený.

Samotný gazdovský dom je postavený z kameňa a tehál a pozostáva zo 4 izieb, kuchyne, komory a gánku. Majiteľ začal s rekonštrukciou domu. Do domu bol v zemi privedený nový elektrický kábel (220/380 V). V jednej izbe, kuchyni a komore komplet prerobené rozvody elektrickej energie – medené káble + nová rozvodná skrinka a ističmi. V dome TV a internetové pripojenie. Tri izby sú v pôvodnom stave a pripravené na rekonštrukciu. Kúrenie na tuhé palivo + možnosť elektrického dokurovania pomocou konvektorov. Na pozemku je obecný vodovod a rozvod plynu.

Prístup na pozemok dostupný autom z oboch strán. V prednej časti je miestna asfaltová komunikácia. Z druhej strany poľná spevnená cesta.

LOKALITA:
Pôvabná koncová obec Debraď sa nachádza v juhovýchodnej časti Slovenského rudohoria, medzi Jasovom a Moldavou na Bodvou. Vzdialenosť od Košíc je cca 30 km, od Moldavy približne 8 km. Obec je bez neprispôsobivých občanov.

V Debradi môžete obdivovať rímsko-katolícky kostol sv. Petra a Pavla, rastlinný kostol a vyvieračku sv. Ladislava a mnoho ďalších pamätihodností a zákutí (viď zopár posledných fotiek).

Ideálna lokalita na chatu/chalupu pre ľudí milujúcich turistiku, cykloturistiku, hubárčenie, prechádzky v prírode alebo pre všetkých, ktorí chcú mať aspoň raz za čas "svätý" pokoj od mestského/sídliskového spôsobu života.

CENA:
Cena rodinného gazdovského domu s prislúchajúcim pozemkom je 54 000 € vrátane kompletného právneho servisu, správnych poplatkov súvisiacich s prevodom vlastníckych práv a provízie realitnej kancelárie.

PRI SERIÓZNOM JEDNANÍ DOHODA NA CENE MOŽNÁ.

Možnosť kúpy danej nehnuteľnosti je aj prostredníctvom hypotekárneho úveru s výhodným financovaním a to priamo v našej realitnej kancelárii.

Bližšie informácie, prípadne termín obhliadky Vám rád poskytnem na telefónnom čísle 0915 848 719. František Haľko FAJN BÝVANIE, s.r.o.

Maklér:

makler
František Haľko
0915 848 719

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.